Stažení užitečných programů zdarma

Adobe Photoshop CS4 ke stažení zadarmo

Adobe Photoshop je velmi dobrý pomocník v úpravě digitálních fotografií. Pokud se s tímto nástrojem naučíte pracovat, dá se říci, že dokážete s fotkami prakticky kouzla. Retušovat, vyjmout, přeložit, vymezit, vystřihnout a mnoho dalších úkonů se tím pádem stane naprosto běžnými a nijak problematickými.

Díky tomuto nástroji budete velmi lehce tvořit složité koláže, protože v programu můžete pracovat v jednotlivých vrstvách, což je zcela jistě obrovskou výhodou. Každou z vrstev můžete jakkoli upravit a následně nechat efekt prostoupit nebo jej omezit pouze na danou vrstvu.

Program si můžete také velmi umě rozšiřovat, díky velkému množství pluginů, které jsou k dispozici na internetu. Tyto pluginy se specializují například na upravovovaní vrásek, červené oči, klonování a další činnosti. Práce s programem probíhá v anglickém rozhraní, což může být pro mnoho uživatelů problém.Tento program však bez problémů pracuje na operačních systémech Win XP, Win Vista, Win 7 a Win 2000. Licence k programu, pokud si jej stáhnete na internetu je trial, takže po čase je třeba jej aktualizovat a koupit si licenci.

Komentáře jsou uzavřeny.