Stažení užitečných programů zdarma

Samsung Kies ke stažení zdarma

Program Samsung Kies je velmi užitečnou pomůckou pro majitele mobilních telefonů Samsung. Mezi jeho hlavní přednosti patří synchronizace telefonů značky Samsung, jednoduchá instalace a následná manipulace, přímá úprava kontaktů v telefonu a také správa obrázků a videí.

Program pomáhá připojit mobilní telefony Samsung k počítači. Následně si pomocí něj můžete synchronizovat kontakty, poslat soubory a celou řadu dalších funkcí. Mobilní telefon můžete připojit pomocí kabelu, Blue Tooth nebo infra červeného portu. Možností je hned na první pohled mnoho. Program si můžete stáhnout také v českém jazyce. Jeho obsluhu však zvládnete i v angličtině, která je mnohem častější. Program je velmi dobře propracován.

Velkou výhodou je to, že propojení s mobilními telefony je velmi rychlé a bezproblémové. Jde také o to, že program je možné spojit prakticky všechny novější mobilní telefony Samsung. Díky tomu je program přístupný širokému poli uživatelů. Další výhodou je například psaní SMS na počítači.

Zprávy se poté automaticky převádějí do počítače. Psaní zpráv je tedy mnohem rychlejší a efektivnější. Program si jistě vyzkoušejte, pokud jste majiteli mobilního telefonu Samsung.

Stáhněte si Samsung Kies ZDE

Komentáře jsou uzavřeny.