Stažení užitečných programů zdarma

Nokia PC Suite ke stažení zadarmo

Majitelé a provozovatelé mobilních telefonů Nokia mohou velmi pohodlně organizovat svá data v mobilních telefonech pomocí počítače. Ke všemu slouží program Nokia PC Suite, který efektivně propojuje mobilní telefon s počítačem. připojení je velmi rychlé a také jednoduché. Stačí se připojit pomocí kabelu a nebo díky technologii Blue Tooth. Je velmi dobré, že existuje více možností, jak se připojit, což umožňuje připojení se i na jiné počítače, pokud například u sebe nemáte kabel na propojení. Tento program je prakticky jediným, který mohou uživatelé mobilních telefonů Nokia využívat ke sdílení dat mezi mobilními přístroji a také mezi počítačem.

Program dokáže zálohovat také důležitá data z mobilního telefonu jako jsou kontakty. Program je kompletně v českém jazyce, což je také předpokladem k jeho dobrému používání. Pomocí programu si můžete také nahrávat multimediální soubory do mobilního telefonu i naopak. Program ve všech směrech pracuje  stejně efektivně. Komunikace mezi mobilními telefony a PC zařízením je zcela bez problémů.

Nokia PC Suite navíc pracuje u mnoha modelů mobilních telefonů Nokia, díky tomu můžete využívat i počítače přátel a podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Užitečné programy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.